Každý projekt je potřeba stavět na pevných základech, proto je nezbytné na jeho začátku provést precizní vstupní analýzu, kterou Vám s Vaší pomocí rádi připravíme. Nebojte se, nikdo po Vás nebude chtít vypracovat rozsáhlou projektovou dokumentaci typu architektonického návrhu, ale bez řádného zadání by to přece jen nešlo.

Symphony otázky

Za jakým účelem chcete web vytvářet? Chcete prodávat produkty nebo služby? Koho chcete oslovit? Mladé, svobodné, pracující? Chcete předběhnout Vaši konkurenci? Jak toho chcete dosáhnout? Co a jak chcete návštěvníkům sdělit a jak se vůbec o Vašem webu dozvědí? Abychom se důkladně seznámili a poznali detailně Vaše potřeby a cíle, máme pro Vás připravenou jednoduchou sérii symphony otázek.

Jestli se ptáte, k čemu nám to všechno bude, pak vězte, že mezi osobní a firemní webovou prezentací nebo prodejem služeb a produktů je zásadní rozdíl. Zodpovězením těchto otázek nepomáháte jen nám při tvorbě projektu, ale především sobě. Lépe si tak uvědomíte, kam chcete, aby Váš nový projekt směřoval, a čeho chcete dosáhnout.