Úspěšnost na internetu nezáleží jen na existenci samotné webové prezentace nebo e-shopu. Našim klientům poskytujeme služby v oblasti internetového marketingu. Specializujeme se na tzv. SEO, SEM a další nástroje online marketingu.

SEO

Search engine optimization je optimalizace webových stránek, která Váš web posune na přední pozice ve výsledcích vyhledávání na konkrétní klíčová slova. Webové stránky optimalizujeme tak, aby byly pro Vaše potenciální návštěvníky nejlépe dohledatelné prostřednictvím vyhledávačů Seznam.cz nebo Google. Nezbytnou součástí optimalizace je sledování návštěvnosti, její zdroje a chování návštěvníků. Podle těchto měřítek jsme schopni vyhodnotit a zvyšovat úspěšnost SEO.

SEM

Search Engine Marketing je vysoce efektivní placená forma online reklamy. Spočívá v propagaci a zvyšování viditelnosti webu na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání.

PPC

PPC je nejvýhodnější typ SEM, protože inzerent neplatí za umístění reklamy, ale za reálně přivedené zákazníky. V průběhu kampaní neustále sledujeme jejich efektivitu a optimalizujeme jednotlivé parametry k dosažení co nejúčinnějších konverzí.

Sociální média

Sociální média jsou jedním z nejúčinnějších komunikačních nástrojů pro vytváření publicity a rozšiřování povědomí o značce. Zajistíme Vám vytvoření profilů, událostí a jejich správu i administraci marketingových kampaní na sociálních sítích jako jsou Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest nebo Youtube.