Jste zde

Nastal čas na modernizaci Vaší stávající webové prezentace nebo e-shopu? Není nic jednoduššího, než využít našeho kontaktního formuláře nebo nás telefonicky kontaktovat.

Nezáleží na tom, odkud jste. Přijedeme za Vámi a za doprovodu dobré kávy provedeme vstupní analýzu.

Projektová analýza

Víte, co je cílem Vaší webové prezentace? Kdo je Vaše cílová skupina? Znáte svojí konkurenci? Jak na web přivedete návštěvníky? Na tyto a další otázky potřebujeme znát odpověď.

Projektová analýza není žádná dřina. Společně zjistíme důležité faktory, od kterých se bude projekt odvíjet.

UX Design

Aby měl návštěvník z Vašeho webu ten pravý požitek, je důležité mít vhodně navrženou webovou strukturu. Navrhneme Vám drátěný model, tzv. wireframe, podle správných zásad a metod UX designu.

Webdesign

Webdesign je základním kamenem každého webového projektu. Vzhled webu navrhneme tak, aby se pohodlně prohlížel nejen na stolních počítačích a noteboocích, ale také na mobilních zařízeních.

Grafický návrh webdesignu Vám v obrázkové podobě zašleme na e-mail ke schválení. A to včetně všech podstránek a zobrazení na chytrém telefonu.

Kódování

Po odsouhlasení převedeme grafický návrh do webové podoby. Testovací verzi umístíme na internetovou adresu, kde budete moci sledovat a konzultovat celý průběh tvorby Vašeho nového webu.

Při tvorbě webového řešení vždy dbáme na to, aby naše postupy splňovaly všechny standardy a normy.

Redakční systém

Následně provedeme implementaci webu na redakční systém (CMS), díky kterému budete moci spravovat a aktualizovat Vaše webové stránky z jakýchkoli zařízení.

Obsah

Nedílnou součástí webu je jeho obsah. Tvořte originální, zábavný obsah, který návštěvníkům sdělí to nejdůležitější. Kvalitní obsah neznamená hromadu textů, ale stručné popisky, obrázky a videa.

Míč je na Vaší straně. Loď nemůže vyplout bez svého kapitána, což je v našem případě kvalitní obsah.

Testování

Stěrače stírají, ostřikovače stříkají a formuláře odesílají? Bez poctivého otestování všech funkcionalit nemůže Váš web do světa internetu. To je úkol pro našeho specialistu uživatelského testování.

Webové stránky jsou hotové a připravené vykročit tou správnou nohou. Předtím je ale potřeba ho nasadit na Vámi zvolenou doménu.

Spouštění

Můžeme slavit! Váš web spatřil světlo světa a je 100% funkční. Nyní můžete oslovit nové zákazníky efektivním marketingovým nástrojem odkudkoliv a na jakémkoliv zařízení.