harley-davidson-brno.cz

Realizace webového řešení a internetového obchodu pro Harley Davidson Brno, jehož součástí bylo i propojení s účetním systémem Abra G3, které umožňuje například automatické generování fakturace nebo vedení skladů.

Jít na web

dt-expert.cz

Tvorba webové prezentace pro významnou českou společnost DT Expert, specializující se na realizaci rozsáhlých interiérových projektů pro přední české firmy a instituce.

Jít na web

exit112.cz

Realizace responzivní webové prezentace moderního showroomu Exit 112, který je využíván jako kavárna a místo pro prezentaci výrobků tradičního českého výrobce luxusních sedacích souprav Böhm.

Jít na web

indian-brno.cz

Realizace e-shopu a webové prezentace pro české zastoupení amerického výrobce motocyklů Indian a čtyřkolek Polaris. Součástí internetového obchodu je propojení administrace s účetním systémem.

Jít na web

re-stone.eu

Pro společnost Re-stone marble s.r.o., specializující se na zpracování vzácných nerostů, jsme vytvořili jednoduchou, přehlednou webovou prezentaci, zaměřenou na detailní propagaci produktů a služeb.

Jít na web

vstav.cz

Pro renomovanou stavební společnost V-STAV A, spol. s.r.o., jsme vytvořili jednoduché, intuitivní webové stránky, zaměřené především na prezentaci služeb v oblasti stavebnictví.

Jít na web

gtr.cz

Realizace webových prezentací pro státní správu nám ani zdaleka nejsou cizí. Důkazem je tvorba rozsáhlé responzivní webové prezentace pro víceleté gymnázium v Třebíči.

Jít na web

designdot.cz

Realizace responzivních webových stránek pro společnost Design Dot s.r.o., která se orientuje na návrh a realizaci stavby, vybavení interiéru a další služby šité na míru jejich klientům.

Jít na web

royalpartyservis.cz

Pro českou cateringovou společnost Royal Party Servis s.r.o., která spolupracuje s významnými firmami, bankami a institucemi, jsme vytvořili moderní responzivní webovou prezentaci.

Jít na web

diversis.cz

Novou responzivní webovou prezentaci jsme vytvořili také pro společnost Diversis, s.r.o., mezi jejíž služby patří především Facility management - technická správa, fit-out a projektový management.

Jít na web

airportpark.cz

Pro unikátní projekt kancelářského komplexu v blízkosti letiště Václava Havla Prague Airport Park jsme vytvořili moderní jednostránkovou responzivní webovou prezentaci.

Jít na web

Hyundai

V rámci oslav Hyundai Family Day jsme pro společnost Hyundai vytvořili losovací systém, který na základě ID zaměstnaneckých karet náhodně vylosoval jednoho výherce.