Znáte efekt prvního dojmu? U webových prezentací a e-shopů platí tento pojem dvojnásob. To, jak se ve světě internetu prezentujete, primárně hodnotí každý návštěvník. Je to právě vzhled Vašich webových stránek nebo internetového obchodu, který ovlivní, zda zákazník využije Vašich služeb, nakoupí Vaše produkty nebo odejde ke konkurenci. Každý webdesign navrhujeme podle správný zásad a metod UX designu a stejně tak dbáme na originalitu, srozumitelnou strukturu, snadnou použitelnost a přístupnost webových stránek.

Webdesign pro každého

Díky responzivnímu webdesignu si Váš e-shop nebo webové stránky prohlédnou uživatelé všech zařízení, ať už stolního počítače, notebooku nebo tabletu a chytrého telefonu. Webové stránky a internetové obchody optimalizujeme také pro tzv. Retina displeje, tedy displeje s větší hustotou pixelů používaných značkou Apple.

Mobile first

Smartphone se pomalu a jistě stává nejpoužívanějším zařízením. Absence responzivního webdesignu má tedy za následek ztrátu zákazníků a příznivých pozic ve výsledcích vyhledávání. Umožněte svým návštěvníkům pohodlné prohlížení Vašich webových stránek nejen na stolním počítači nebo notebooku, ale především na chytrém telefonu.

Všechny typy zařízení jsou pro nás sice důležité, avšak při vytváření grafického návrhu webu je nejefektivnější vytvářet nejdříve mobil. Mobile First je tedy způsob tvorby grafického návrhu pro ty nejmenší displeje. Našim krédem je jednoduchá, srozumitelná a přehledné grafika.

Zařízení, pro které optimalizujeme